4 יתרונות של עגלות לתינוקות

עגלת תינוק
עגלת תינוק
  1. בטיחות – עגלות תינוקות חדשות וממותג מוכר יהיו בטוחות מאוד בהשוואה לאפשרויות נשיאה אחרות של התינוקות כגון נשיאת התינוק או התינוקת בידיים. מרבית העגלות מעוצבות עם רתמת בטיחות, שמשייה ומסגרת מגן כדי להבטיח בטיחות מירבית והגנה סביבתית. מכיוון שבטיחות התינוק היא בראש סדר העדיפויות של כל הורה – זהו המאמץ העיקרי לצד המאמץ העיצובי בייצורן של עגלות אלו. העגלות המתקדמות יותר בשוק מגיעות עם מערכת נעילה נטולת תקלות ויעילה הנותנת לכם את האפשרות לנעול ולפתוח את גלגלי העגלה בקלות.
  2.      עמידות – יתרון נוסף של עגלות התינוק החדשות הוא בעמידות שלהן לאורך זמן. מכיוון שמוצרים אלה נדרשים לעמוד בתקני הבטיחות המחמירים ביותר כדי שיהיו אידיאליים עבור התינוק. הם מעוצבים עם החומרים החזקים והאיכותיים והעמידים ביותר שהופכים אותם לעמידים לאורך זמן וגם שומרים על ילדכם מפני השפעות חיצוניות כמו רוח, שמש, אבק ועוד. זו הסיבה כי רוב הזוגות רוכשים עגלת תינוק בתינוק הראשון והיא יכולה לשמש גם ילדים נוספים שנים לאחר מכן. ישנם לא מעט משפחות שבתוכן עגלות עוברות בין ילדים שונים במשפחה ומצליחים לשרת במשך 8 ו-10 שנים.
  3.     תכונות נוספות חשובות בעגלות תינוק – היצרנים כיום מייצרים עגלות המספקות בטיחות ונוחות גם להורה וגם לתינוק. תוכלו למצוא עגלות עם חופה המגנה על התינוק מפני קרני שמש אולטרה סגולות וגורמים סביבתיים אחרים. למי שיש עגלות תינוק מודולריות, יהיה קל מאוד להפריד בין מושב הילד למסגרת ואז להשתמש בו כמושב ברכב. תוכלו למצוא גם עגלות נוספות עם תאים שיכולים להתאים לשולחן החתלה נייד לתינוק. בין האביזרים השונים המגיעים עם העגלות אפשר למצוא רצועות התאמה שונות, מחברי תפס, כיסי אחסון, סל מתחת למושב, אוורור רשת ותכונות מדהימות אחרות המאפשרות שימוש פשוט ונוח.
  4. יתרון נוסף של עגלת תינוק היא שמירה על כושר גופני – אם את מרגישה כי במהלך ההריון עלית יותר מדי במשקל, את יכולה לחזור למשקל הרגיל שלך עם עגלת תינוק באמצעות טיולים רבים ונוחים עם הרך הנולד מחוץ לבית.